Skup koparek – województwo kujawsko-pomorskie

Jak przygotować koparkę do zimowego przechowywania

Żeby zapewnić niezawodne działanie koparki od wczesnej wiosny do późnej jesieni, przechowuj ją zimą w odpowiednich warunkach. Weź pod uwagę następujące wskazówki, które pomogą Ci zapobiec uszkodzeniu sprzętu z powodu zimowej pogody.

Oczyść i nasmaruj

Wykonaj czynności przygotowawcze przed przechowywaniem, wymienione w instrukcji obsługi i konserwacji maszyny. Dokładnie oczyść sprzęt ze smaru i zanieczyszczeń, w tym komorę silnika i podwozie koparki. Wszystkie elementy maszyny powinny być odpowiednio nasmarowane.

Sprawdź paliwo, oleje i filtry

Przed przechowywaniem sprzętu, wymień płyny hydrauliczne, paliwo i filtry. Zapoznaj się z instrukcją obsługi, aby uzyskać informacje na temat wymagań dotyczących poziomu płynów.

Odłącz akumulator

Przed przechowywaniem zawsze odłączaj akumulator. Przechowuj go w chłodnym, suchym miejscu, w temperaturze powyżej 0 st. C, aby zmniejszyć ryzyko rozładowania akumulatora. Sprawdź i wyczyść połączenia akumulatora, bo skorodowane zaciski mogą powodować problemy z uruchamianiem.Chroń przed śniegiem i deszczem

Jeśli możesz, trzymaj koparkę w budynku, z dala od wiatru i światła słonecznego, w suchym pomieszczeniu. Jeśli to niemożliwe, przykryj sprzęt brezentem, aby zablokować wilgoć i zapobiec gromadzeniu się śniegu.

Chcesz sprzedać koparkę przed sezonem zimowym?

Skup koparek kupi każdą używaną koparkę, bez względu na jej stan techniczny. Województwo kujawsko-pomorskie – w tym Bydgoszcz, Grudziądz czy Toruń – to obszar działania skupu koparek Nata-Auto.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK