Skup koparek – województwo lubuskie

Oferujemy profesjonalny skup maszyn budowlanych na terenie województwa lubuskiego. Ofertę kierujemy do mieszkańców takich miast, jak: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Żary, Nowa Sól czy Świebodzin. Odkupimy od Ciebie koparki z rocznika 1980 i młodsze. To niezwykle korzystne rozwiązanie zarówno dla właścicieli, którzy chcą pozbyć się nieużywanego sprzętu, jak i zakładów i firm budowlanych poszukujących maszyn w dobrym stanie technicznym

Skup maszyn budowlanych w województwie lubuskim obejmuje zarówno lekkie urządzenia od 1000 kg, jak i ciężki sprzęt ważący nawet 30 ton. Odkupimy od Ciebie:

- koparko-ładowarki,
- minikoparki,
- ładowarki teleskopowe,
- wywrotki budowlane, a także
- koparki kołowe i gąsienicowe.

Każdą maszynę serwisują nasi mechanicy, wykonując jedynie niezbędny remont wizualny czy lekkie naprawy mechaniczne. Sprzedaż realizujemy błyskawicznie i na atrakcyjnych warunkach.

Skup koparek – województwo lubuskie

Interesuje nas skup koparek i maszyn budowlanych następujących producentów: John Deere, New Holland, Zeppelin, Case, Catepillar, Liebherr, Cat, Komatsu, Atlas, Merlo, O&K i wielu innych. Na najlepszą wycenę mają szansę urządzenia znajdujące się w dobrym stanie technicznym lub lekko uszkodzone. Drobne usterki naprawiamy błyskawicznie. Zespół naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów już w 15 minut oceni wartość sprzętu. Z naszej oferty chętnie korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale także przedsiębiorstwa z terenu województwa lubuskiego.

Nata-Auto – dlaczego warto nam zaufać?

Gwarantujemy szybki odbiór maszyny – w dogodnym dla Ciebie terminie. Tego samego dnia zrealizujemy również transakcję płatniczą. Dotrzemy do każdego miasta w województwie lubuskim – Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego czy Nowej Soli. Zapomnij o długim, żmudnym i stresującym procesie sprzedaży nieużywanych sprzętów.

Z Nata-Auto skup koparek to czysta przyjemność. Dysponujemy profesjonalnym taborem samochodów ciężarowych przeznaczonym do odbioru ciężkich maszyn budowlanych. Już dziś zapraszamy do współpracy!

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK