Skup koparek - województwo świętokrzyskie

Chcesz pozbyć się nieużywanych lub niesprawnych maszyn budowlanych, które tylko niepotrzebnie zalegają na terenie Twojej posesji? Nic prostszego! Skorzystaj z atrakcyjnej oferty firmy Nata-Auto! Od wielu lat prowadzimy skup koparek na terenie województwa świętokrzyskiego, a w szczególności w Kielcach, Starachowicach, Skarżysku Kamiennej, Sandomierzu itp. Cieszymy się zaufaniem szerokiego grona zadowolonych klientów. Interesuje nas sprzęt z roczników od 1980 do 2021 następujących marek: JCB, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu oraz Zeppelin. Zapraszamy do kontaktu!

Skup koparek i maszyn budowlanych w województwie świętokrzyskim dotyczy urządzeń, które nie wymagają generalnych remontów, a jedynie drobnego odświeżenia kosmetycznego czy wymiany niektórych części. Naprawą usterek i lekkich uszkodzeń zajmuje się zespół naszych fachowców i mechaników. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby indywidualne. Gwarantujemy minimum formalności, rzetelną wycenę oraz szybką wypłatę gotówki nawet do 120 000 zł na rękę. W przypadku dodatkowych pytań skontaktuj się z naszymi ekspertami!

 

Skup koparek i maszyn budowlanych w województwie świętokrzyskim

Docieramy do klienta już w 24 godziny od otrzymania zgłoszenia drogą telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Wycena odbywa się w oparciu o dane rynkowe. Transport maszyn budowlanych organizujemy na własny koszt, dysponujemy bowiem rozbudowaną flotą pojazdów. Skup koparek w województwie świętokrzyskim obejmuje każdy rodzaj sprzętu, niezależnie od producenta, wyposażenia czy roku produkcji.

Wiemy, jak ważny dla firm budowlanych jest zakup wysokiej jakości maszyn, odpowiednio konserwowanych i w pełni sprawnych. W dużej mierze decydują one o przewadze konkurencyjnej w branży. Dlatego skup koparek na terenie województwa świętokrzyskiego, prowadzony przez Nata-Auto, może okazać się dla przedsiębiorców doskonałą okazją do nabycia zadbanych urządzeń, niewymagających kosztownych remontów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK