Skup maszyn rolniczych i ciągników lubuskie

Mieszkasz w Gorzowie Wielkopolskim czy Zielonej Górze bądź okolicach, a może w innym mieście w województwie lubuskim i masz na sprzedaż ciągnik lub inną maszynę rolniczą?

Chcesz zadbać o budżet w swoim domu lub w prowadzonym przez siebie gospodarstwie? Nic prostszego – wystarczy, że zdecysujesz się sprzedać swój nieużywany, stary lub niekompletny pojazd czy maszynę rolniczą. Jeśli znajdziesz coś, co warto sprzedać, zgłoś się do naszego skupu!

Nasze działania obejmują województwo lubuskie. Niezależnie, gdzie w tym regionie mieszkasz, z chęcią przyjedziemy do Ciebie i obejrzymy proponowany przez Ciebie sprzęt. Skup maszyn rolniczych w lubuskim oferuje szybką wycenę oraz gotówkę. Tak naprawdę, każdy pojazd możemy zabrać od Ciebie natychmiastowo - jeśli podczas naszej wizyty związanej z obejrzeniem i wyceną stwierdzisz, że odpowiadają Ci nasze propozycje, transakcji możemy dokonać od razu!

Działamy na terenie województwa lubuskiego przez siedem dni w tygodniu - również w soboty, niedziele oraz święta i inne dni wolne od pracy. Możemy przyjechać do Ciebie zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem – dostosujemy się do Ciebie. Dzięki naszej ofercie, możesz szybko zyskać pieniądze, które przeznaczysz na maszynę nowszej generacji lub wymarzone wakacje.

Nata-Auto odkupi od Ciebie zalegające urządzenia w każdym stanie. Oferujemy atrakcyjne warunki sprzedaży, gotówkę do rąk do 120.000 zł oraz dojazd do Klienta w ciągu 24 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

skup maszyn rolniczych

Lubuskie - skup ciągników rolniczych

W odróżnieniu od konkurencyjnych firm, nas interesują różnego rodzaju maszyny w każdym stanie. Odkupimy od Ciebie zarówno urządzenia nowe, jak i stare. Posiadasz zepsuty lub uszkodzony ciągnik, a może ładny i w dobrym stanie? Skontaktuj się z nami! Chętnie odkupimy także modele zabytkowe. Przyjedziemy we wskazaną przez Ciebie lokalizację i na miejscu dokonamy wyceny.

 

Zadzwoń teraz


Skup maszyn rolniczych - rodzaje

Płacimy gotówką do 120.000 zł z dojazdem do Klienta w 24 godziny. Jesteśmy renomowaną firmą z doświadczeniem. Interesują nas takie urządzenia jak ciągniczki komunalne, sadownicze i ogrodowe, a także przyczepy i wywrotki, pługi obrotowe czy agregaty uprawowo-ścierne. Chętnie odkupimy od Ciebie również prasy rolujące, belujące i kostkujące, a także sieczkarnie do kukurydzy czy kosiarki dyskowe i rotacyjne. Paszowozy, ładowacze czołowe, rozrzutniki obornika oraz rozsiewacze nawozu, a także opryskiwacze samojezdne to pozostałe urządzenia, które za gotówkę skupujemy w każdym stanie.

Zakup sprzętu rolniczego to bardzo często wręcz ogromna inwestycja. Opłacalna pod warunkiem, że kupione maszyny pracują w polu. A tym samym ułatwiają pracę ich właścicielowi. Jeśli jednak sprzęt stoi bezproduktywnie na podwórku, nie można go wykorzystać do prac polowych, jest przestarzały i brakuje mu niezbędnych części zamiennych - co należy zrobić? Warto pomyśleć o jego sprzedaży, a tym samy o jak najlepszym zwrocie zainwestowanych kosztów. Niepracujący sprzęt z każdym dniem traci na wartości. Doskonałym rozwiązaniem tego tematu jest skup maszyn rolniczych lubuskie. W naszych szeregach znajdują się doświadczeni specjaliści, doskonale znający realia współczesnego rynku, więc na ich wycenie sprzętu można polegać w 100%. Od wielu lat specjalizujemy się w skupie maszyn rolniczych, zarówno nowych i gotowych do pracy, jak i tych wymagających dokładnego remontu. Interesują nas niemal wszystkie marki, modele i producenci z branży rolniczej. Nasi klienci tylko zgłaszają chęć sprzedaży sprzętu rolniczego, a my zajmujemy się resztą. Skup maszyn rolniczych lubuskie nigdy nie zawodzi. Wiedzą o tym nasi, ci, którzy nam zaufali.

Nata-Auto - skup ciągników za gotówkę

Mitsubischi, MTZW Belarus, New Holland to kilka z wielu wiodących producentów maszyn, które nas interesują. Ponadto chętnie odkupujemy również urządzenia marki Pronar, Renault, Ursus oraz Władimirec t25, c360, c330, Valtra, Yanmar, Yapan i Zetor. Posiadasz nieużywane urządzenia innych producentów? Skontaktuj się z nami! Skup ciągników rolniczych odkupi od Ciebie maszyny w każdym stanie wszelkich marek z roczników od 1980 do 2017. Zapraszamy do kontaktu, pracujemy codziennie, od poniedziałku do niedzieli od 9:00 do 23:00, włącznie ze świętami.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK