Skup ciągników rolniczych Zetor


Tu sprzedasz ciągnik rolniczy marki Zetor na korzystnych warunkach

Dobra cena, płatność gotówką i szybki dojazd do klienta w całej Polsce – to wszystko sprawia, że ze współpracy z nami będziesz zadowolony. Już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, żeby poinformować nas, że chcesz nam sprzedać swój Zetor.

ZADZWOŃ TERAZ

skup maszyn rolniczych

Skupujemy wszystkie ciągniki rolnicze marki Zetor

Kupimy każdy ciągnik Zetor. Interesują nas zarówno ciągniki używane, ale w dobrym stanie oraz takie, które są uszkodzone, bardzo stare i zupełnie nie nadają się już do użytku. Żeby sprzedać nam ciągnik Zetor musisz tylko zadzwonić lub wypełnić formularz.

Które modele ciągników rolniczych Zetor, kupi skup ciągników rolniczych Nata-Auto?

Skupujemy wszystkie ciągniki rolnicze, wyprodukowane po 1980 roku. Chętnie kupimy więc takie modele ciągników rolniczych Zetor jak: 12145, 12245, 1224, 1222, 1614, 16145. Skupujemy także wszystkie inne zetory.

Skup Zetorów w całej Polsce, bez względu na miasto i województwo

Kupujemy ciągniki rolnicze w całej Polsce i oferujemy dojazd do klienta. Innymi słowy, kiedy otrzymamy Twoje zgłoszenie przyjedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce, w ustalonym terminie. Możemy być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania Twojego telefonu.

Obszarem działania naszego skupu ciągników rolniczych są więc województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie, dolnośląskie, świętokrzyskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, mazowieckie, lubelskie. Przyjedziemy do każdego miasta w Polsce, bez względu na to ma to być Lublin, Ostrowiec Świętokrzyski, Toruń, Poznań czy Zielona Góra, oraz do każdej wsi.

Jak pracuje skup ciągników rolniczych Zetor?

Robimy wszystko, co możliwe, żeby oszczędzić Twój czas i zaoferować Ci możliwie korzystne warunki sprzedaży.


1. Przyjeżdżamy do klientóww ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.
2. Proponujemy atrakcyjną cenę i płacimy gotówką.
3. Transportujemy ciągnik rolniczy na nasz koszt.

Nie czekaj, aż Twój ciągnik rolniczy straci na wartości.

Już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz, żeby jutro zainkasować należność w gotówce.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK