Skup maszyn rolniczych i ciągników łódzkie

Atuty wyróżniające naszą firmę to dojazd do Klienta na terenie województwa łódzkiego w ciągu 24 godzin, korzystne warunki umowy sprzedaży oraz gotówka prosto do ręki.

Jesteśmy przedsiębiorstwem z bogatym doświadczeniem w branży. Skup ciągników, maszyn rolniczych Nata-Auto chętnie odkupi Twoje urządzenia na atrakcyjnych warunkach. Nie czekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Mimo, że Łódź i okolice większości osób historycznie kojarzą się z przemysłem, nie ma wątpliwości, że wiele osób w naszym regionie posiada i używa maszyn rolniczych. Oznacza to, że jest również potrzeba bezpiecznego pozbycia się nieużywanych lub zepsutych pojazdów - dlatego właśnie powstał nasz skup! Dzięki nam, Twoje sprzęty znikną z Twojego podwórka i przestaną zajmować miejsce. Zdobędziesz również gotówkę, którą wydasz w sposób, jaki tylko wybierzesz – czy to dołożysz do kolejnej inwestycji potrzebnej w gospodarstwie, czy też do wymarzonych wakacji.

Nasz skup maszyn rolniczych obejmuje całe województwo łódzkie. Masz pojazd, którego nie używasz, jednak jest on sprawny? A może chcesz pozbyć się nieużywanego i niesprawnego sprzętu i jeszcze na nim zarobić? Skontaktuj się z nami – przyjedziemy do Ciebie, wycenimy Twój pojazd, a następnie zaproponujemy sprawiedliwą cenę. Jeśli zgodzisz się od razu, od razu zapłacimy Ci gotówką i zabierzemy ze sobą Twój sprzęt - dzięki czemu pod koniec dnia możesz mieć już pieniądze w portfelu!

skup maszyn rolniczych

Łódzkie - skup ciągników za gotówkę

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych z takich miast jak Łódź, Kutno, Sieradz czy Radomsko. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 9:00 do 23:00, nawet w święta. Odkupimy od Ciebie zarówno nowe, jak i stare maszyny, te działające oraz zepsute, bez zbędnych formalności. Kupujemy wszelkie marki i modele.

 

Zadzwoń teraz


Profesjonalny skup maszyn rolniczych

W Nata-Auto chętnie odkupimy maszyny wszelkiego rodzaju. Gotówkę do 120.000 zł płacimy Klientom m.in. za ciągniczki ogrodowe, komunalne i sadownicze, a także przyczepy, pługi obrotowe, oraz wywrotki, prasy rolujące, kostkujące i belujące. Skupujemy maszyny rolnicze za gotówkę takie jak kosiarki dyskowe i rotacyjne, rozsiewacze nawozu, opryskiwacze samojezdne, rozrzutniki obornika, a także paszowozy i ładowacze czołowe. Posiadasz, któryś z wymienionych modeli na sprzedaż? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! Dojedziemy we wskazane miejsce w ciągu 24 godzin i zaoferujemy korzystne warunki sprzedaży

Skup maszyn rolniczych łódzkie to propozycja, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Działamy w branży rolniczej nieprzerwanie i z powodzeniem od wielu lat. Mądry rolnik sam wie, co musi ze sprzętu rolniczego sprzedać, a co dokupić i my mu w tym bardzo chętnie pomożemy. Pamiętaj- nie musisz korzystać ze starej technologii, gdy nowe rozwiązania są w zasięgu ręki. Sprzedaj nam stary lub zepsuty sprzęt w dobrej cenie i zainwestuj w to, co jest Ci naprawdę niezbędne. Interesują nas maszyny rolnicze starsze i nowsze, niezależnie od stanu technicznego i wyglądu. Oferta skupu maszyn rolniczych w województwie łódzkim obejmuje zarówno maszyny rolnicze użytkowane, nawet po uszkodzeniach mechanicznych i do naprawy, jak i te z nowszych roczników do natychmiastowego użytkowania. Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy dyspozycyjni i zawsze służymy pomocą w kwestii wyceny raz odbioru maszyn rolniczych. Jesteśmy też otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów. Twoja decyzje i nasze działanie gwarantują sukces i natychmiastowy przypływ gotówki dla Ciebie. Szybko, bez marnowania czasu Twojego i naszego.

Skup ciągników rolniczych wszelkich marek

Interesują nas ciągniki rolnicze w każdym stanie i wszelkich marek, takich jak m.in.:

  • Case,
  • Claas,
  • Deutz-Fahr,
  • Fendt,
  • Farmtrac,
  • Foton,
  • John Deere,
  • Massey Ferguson,
  • Renault.

Chętnie odkupimy również urządzenia marki Ursus, Zetor, Kioti, McCormick, MTZ Belarus, Pronar, Władimirec t25, c360 oraz c330, a także New Holland, Valtra, JCB fastrac, Yanmar, Yapan oraz Iseki, Kubota i Mitsubischi. Za maszyny w każdym stanie oferujemy atrakcyjne ceny i gotówkę nawet do 120.000 zł. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych z łódzkiego do kontaktu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK