Skup ciągników rolniczych Ursus

Prowadzimy skup ciągników marki Ursus.

Kupimy wszystkie modele tego ciągnika czy to lżejsza seria 3 czy czterocylindrowa lub cięższa tzw. szóstka. Skup ciągników sprawnych ładnych oraz tych do napraw mechanicznych lub wizualnych. Z dokumentami lub bez oraz do większych remontów. Preferowane roczniki kupowanych przez nas sprzętów to 1980-2019 r. i mocy od 20-200 KM. Płacimy od kilku tysięcy do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Posiadasz maszynę lub ciągnik innej marki ?

Zadzwoń! tel: 514863650

Nie tylko Ursus nas interesuje ale również każda inna marka i model.

Skup ciągników Ursus c-330 i c360 z kabinami lub bez to w naszej firmie chleb powszedni. Kupiliśmy już setki tych wspaniałych i przede wszystkim trwałych ciągników. Przez lata zdobyły one uznanie praktycznie w każdym gospodarstwie mniejszym jak i większym. Kochamy te sprzęty i praktycznie każdy egzemplarz odnawiamy mechanicznie, przeprowadzamy serwis przed sprzedażowy oraz odnawiamy wizualnie poprzez piaskowanie i ponowne palakierowanie całej sześćdziesiątki czy trzydziestki.

Skup ciągników rolniczych Ursus 914, 1224, 16145 i tym podobnych sprzętów. Kupujemy nie tylko mniejsze ciągniki oraz te większe tzw ciężką serję. Z napędem 4x4 lub 4x2. Skup Ursusów prowadzimy w całej Polsce czy jesteś z podlasie czy wielkopolska, czy może Łódzkie lub Mazowieckie. Dojedziemy gdzie trzeba.

Ursusy popularne do dzisiaj.

Moda na Ursusa panuje cały czas. Jedni się ich pozbywają gdyż modernizują swój park maszyn, wymieniają na nowsze a inni poszukują takowego do odnowienia lub na mniejsze gospodarstwo. Ciągniki Ursus nie są na pewno wygodne ani ciche lecz nadrabiają swoją bezawaryjnością. Pracują z powodzeniem przez kilkanaście lat czasami bez remontu. Jeżeli mają Państwo w swoim gospodarstwie jakikolwiek ciągnik rolniczy zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Kupimy wszystkie modele te ładne i wycackane jak i te do napraw. Tel 514863650

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK