Skup maszyn rolniczych i ciągników kujawsko-pomorskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z Klientami z całej Polski.

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która nie tylko odpowiednio wyceni Twój sprzęt, ale również umożliwi natychmiastową wypłatę pieniędzy, zajrzyj do nas! Nasz skup maszyn rolniczych w kujawsko-pomorskim to zespół specjalistów, którzy wykonają przegląd Twojego pojazdu, sprawiedliwie go wycenią, a także sami po niego przyjadą. Wiemy, jak trudna może być sprzedaż, gdy pojazd nie działa - nie każdy dysponuje przyczepą czy lawetą, żeby przetransportować ciężki i niedziałający ciągnik czy pług. Na szczęście my zrobimy to za Ciebie – więc nie tylko, pomożemy Ci pozbyć się niechcianego pojazdu, ale dzięki nam natychmiast na nim zarobisz.

Skup maszyn rolniczych w kujawsko pomorskim obejmuje zarówno największe miasta w województwie oraz ich okolice, jak również niewielkie wsie i obszary niezabudowane. Przyjmujemy zarówno pojazdy sprawne, jak i takie, które wymagają niewielkich napraw oraz te niedziałające, które od dawna nie były używane. Z nami pozbędziesz się sprzętu, a zyskasz gotówkę - szybko, łatwo i bezpiecznie!

Szybka płatność gotówką do ręki, dojazd do Klienta oraz atrakcyjne ceny to nasze atuty. Z nami zaoszczędzisz czas przeznaczony na przygotowanie urządzenia do sprzedaży, zamieszczenia ogłoszenia i negocjacji z trudnymi Klientami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi usługami.

skup maszyn rolniczych

Kompleksowy i profesjonalny skup ciągników rolniczych różnych marek


Skupujemy maszyny rolnicze wszelkich marek do kwoty 120.000 zł. Najpopularniejsze z nich to Fendt, John Deere, Massey Ferguson, Claas, Case, Deutz-Fahr, Ursus, Kioti, McCormick, MTZ Belarus, Pronar, Władimirec t25, C360, C330, a także New Holland, Valtra, Renaults, Farmtrac, Foton, JBC Fastrac, Yanmar, Yapan, Iseki, Kubota oraz Mitsubischi.

 

Zadzwoń teraz

Atrakcyjne ceny - skup ciągników

Jesteśmy zainteresowani różnego rodzaju maszynami, a wśród nich znajdują się m.in. ciągniczki ogrodowe, komunalne oraz sadownicze. Chętnie odkupimy również urządzenia w każdym stanie, np. stare i zabytkowe. Interesują nas także ciągniki leśne zepsute i uszkodzone - zarówno te niesprawne i nie na chodzie, jak i ładne, dobre czy poleasingowe.

Skup maszyn kujawsko-pomorskie to niesamowita propozycja biznesowa i doskonała okazja dla każdego naszego klienta, którą zrealizujemy w dowolnym miejscu i dowolnym czasie. Kiedy zbliża się sezon siewu lub zbiorów, a Ty potrzebujesz nowego sprzętu, nie wahaj się ani minuty! Sprzedaj nam stary sprzęt rolniczy szybko i bezpiecznie. Jest naprawdę wiele powodów, aby zaufać nam przy kolejnych transakcjach. Skup maszyn kujawsko-pomorskie to szybkie decyzje i uczciwa wycena. Co więcej, także sprawne działanie na terenie całego województwa Docieramy bowiem do każdej, nawet najmniejszej miejscowości. Kiedy zainteresowani oferują nam sprzedaż maszyn rolniczych, nie odrzucamy żadnej propozycji, a każdą ofertę traktujemy poważnie. Nawet wtedy, gdy stan techniczny maszyny rolniczej pozostawia wiele do życzenia, warto pokusić się o naszą profesjonalną, darmową wycenę. Chętnie skupujemy również sprzęt nowy. A także zadbany i wzorowo utrzymany. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Pytaj nas o wycenę- to nic nie kosztuje! Zyskać możesz wiele.

Z naszych usług z powodzeniem korzystają zainteresowani z różnych miast z województwa kujawsko-pomorskiego.

Współpracujemy z rolnikami z takich miast jak:

  • Bydgoszcz,
  • Grudziądz,
  • Toruń,
  • Inowrocław,
  • Brodnica,
  • Włocławek.

Jesteśmy zainteresowani różnego rodzaju maszynami rolniczymi. Odkupimy Twoją maszynę bez względu na jej stan, skupujemy zarówno urządzenia nowe, jak i stare, a nawet zabytkowe do kwoty 120.000 zł. Chętnie odkupimy ciągniczki ogrodowe, komunalne i sadownicze, a także przyczepy zrywkowe i pługi obrotowe wszelkich marek. Interesują nas również agregaty uprawowo-ścierne, przyczepy, wywrotki, prasy rolujące, kostkujące i belujące marek Matel-Fach, Sipma, Vicon, Krone oraz Welger. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu od poniedziałku do niedzieli (również w święta) w godzinach od 09:00 do 23:00.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK