Skup maszyn budowlanych - Województwo śląskie

Skup maszyn budowlanych w województwie śląskim

Skup maszyn budowlanychChcesz sprzedać maszynę budowlaną na Śląsku? Nasz skup sprzętu budowlanego zaoferuje Ci najlepsze warunki

Gwarantujemy atrakcyjne ceny i odbiór każdej maszyny z dowolnego miejsca w województwie śląskim nawet w ciągu 1 dnia od otrzymania Twojego zgłoszenia. Skupujemy maszyny wszystkich typów i każdej marki – bez względu na stopień zużycia. Interesuje nas sprzęt budowlany wyprodukowany po 1990 roku..

Zadzwoń teraz

 

Skupujemy sprzęt budowlany każdego typu

Chcesz sprzedać koparkę kołową, koparko-ładowarkę, albo minikoparkę? Szukasz kupca na ciężki sprzęt budowlany, taki jak koparka gąsienicowa, ładowarka teleskopowa, samochód ciężarowy lub wywrotka budowlana? Świetnie trafiłeś, bo takich maszyn budowlanych szukamy. Po prostu zadzwoń do nas lub wypełnij formularz w sekcji kontakt, a my się wszystkim zajmiemy.

Skupowane przez nas marki maszyn budowlanych

Bez względu na to, jakiej marki sprzęt budowlany chcesz sprzedać, nasz skup maszyn budowlanych chętnie go od Ciebie kupi. Skupujemy sprzęt, między innymi, następujących producentów: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3x, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas. Chcesz sprzedać maszynę budowlaną wyprodukowaną przez innego producenta? Już dziś zadzwoń do nas lub wypełnij formularz w sekcji kontakt.

Skup maszyn budowlanych – sposób działania

Nasz skup maszyn bierze na siebie wszystko, co związane z zawarciem transakcji kupna-sprzedaży. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami i poinformować nas, że masz maszynę do sprzedania.

Przyjeżdżamy na miejsce. Bez względu na to, czy mieszkasz w Katowicach, Gliwicach, Bytomiu, Częstochowie, Sosnowcu, czy jakiejkolwiek innej miejscowości województwa śląskiego to my przyjedziemy do Ciebie.

Dobrze płacimy. Po obejrzeniu Twojej maszyny lub maszyn zaoferujemy Ci atrakcyjną, rynkową cenę i zapłacimy gotówką.

Sami transportujemy maszynę. Nie musisz nigdzie jechać, ani ponosić żadnych kosztów.

Działamy szybko. Będziemy u Ciebie już w ciągu 24 godzin od kontaktu.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK