Skup koparek - województwo śląskie

Branża budowlana jest jednym z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na dobrej jakości sprzęt wciąż rośnie. Prowadzony przez Nata-Auto skup koparek w województwie śląskim to niepowtarzalna szansa dla firm na błyskawiczne pozyskanie niezawodnych maszyn. Pomagamy także naszym klientom pozbyć się nieużywanych urządzeń znajdujących się w dobrym stanie technicznym lub wymagających drobnych napraw. Ofertę kierujemy do mieszkańców Katowic, Częstochowy, Sosnowca, Gliwic i wielu innych miejscowości. Zapewniamy szybką i rzetelną wycenę sprzętu w zaledwie 15 minut. Do kwoty 120 000 zł płacimy od ręki. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu. 

Skup koparek i maszyn budowlanych w województwie śląskim

Prowadzimy skup maszyn budowlanych takich marek, jak: JCB, Merlo, Case, John Deere, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu oraz Zeppeli. Interesują nas koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarki teleskopowe i przegubowe, spycharki i zagęszczarki oraz wywrotki 4 x 4, 6 x 6 i 8 x 8. Z naszej oferty chętnie korzystają mieszkańcy województwa śląskiego, którzy chcą wymienić sprzęt na nowy i zastanawiają się, jak pozbyć się starych modeli na opłacalnych warunkach.

Skupujemy zarówno lekkie maszyny budowlane od 1000 kg, jak również ciężkie urządzenia o masie nawet 30 ton. Nabywamy koparki i inny sprzęt z roczników od 1980 do 2022 roku – mogą posiadać niewielkie defekty mechaniczne lub drobne wady wizualne. Nasi mechanicy dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić koparki, ładowarki lub walce drogowe do pełnej sprawności. 

Nata-Auto – skup koparek w województwie śląskim 

Prowadzisz firmę budowlaną? A może specjalizujesz się w remontach i rozbiórkach? Jeżeli chcesz pozbyć się nieużywanych maszyn lub niesprawnych koparek, Nata-Auto wyręczy Cię w żmudnym procesie sprzedaży. Dojeżdżamy do naszych klientów na terenie województwa śląskiego już w 24 godziny. Skupujemy urządzenia bez zbędnych formalności i za atrakcyjną kwotę. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. 

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK