Skup koparek – województwo dolnośląskie

Od wielu lat pomagamy naszym klientom sprzedać u nas swój sprzęt budowlany. Prowadzimy skup koparek i maszyn budowlanych na terenie województwa dolnośląskiego oraz całego kraju. Płacimy do 150.000 zł od ręki, a wycena odbywa się w zaledwie 15 minut!

Skup koparek dotyczy:
- koparek kołowych i gąsienicowych,
- minikoparek,
- koparko-ładowarek,
- ładowarek teleskopowych i przegubowych,
- samochodów ciężarowych wywrotek 4x4, 6x6, 8x8,
- walców drogowych, spycharek i zagęszczarek.

U nas sprzedaż każdą powyższą maszynę budowlaną za gotówkę - zarówno w stanie idealnym i gotową do pracy, jak i z defektami wizualnymi lub mechanicznymi. Interesują nas maszyny lekkie od 1000 kg, aż po te ciężkie, których masa wynosi nawet 30 ton. Warto zaznaczyć, że prowadzony przez nas skup obejmuje sprzęty, które pochodzą z roczników od 1980 do 2021. Stawiamy na takie firmy, jak: JCB, JCB 4cx, JCB 3cx, Merlo, Case, John Deere, Cat, Catepillar, New Holland, Liebherr, Atlas, Komatsu, O&K czy Zeppeli


Na czym polega prowadzony przez nas skup?

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo od lat specjalizuje się w skupie koparek, głównie na terenie województwa dolnośląskiego. Co możemy Ci zaproponować w tym zakresie? W kręgu naszych zainteresowań są liczne maszyny budowlane, takie jak minikoparki, koparki gąsienicowe, a także koparko-ładowarki, za pomocą których można wykonać różnego rodzaju prace budowlane i nie tylko. Prowadzona przez nas firma specjalizuje się w skupie takich maszyn, bez względu na wieku urządzenia czy stan techniczny. Nasza działalność to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić sprzęt na nowszy i nie wiedzą co zrobić z tym, którego już nie będą używać.

Jakie maszyny skupujemy od Klientów?

Prowadzona przez nas firma od lat interesuje się różnego rodzaju koparkami, które są zaliczane do najpopularniejszych i najbardziej funkcjonalnych maszyn budowlanych. Jest to priorytetowe urządzenie dla firm, które zajmują się wykonywaniem prac remontowych czy rozbiórek budynków. Gdy sprzęt tego typu zacznie szwankować, a nikt nie chce go naprawić, jedynym sensownym rozwiązaniem jest sprzedaż w skupie, takim jak nasz.

Przyjmujemy sprawne maszyny budowlane, a także i takie, które wymagają drobnych korekt. Jeśli posiadają Państwo minikoparki, ładowarki lub koparko-ładowarki firm, takich jak JCB, John Deere, Cat, New Holland, Komatsu, Zeppelin i chcą Państwo je sprzedaż, zachęcamy do kontaktu z naszym przedsiębiorstwem. Cena zostanie ustalona indywidualnie, biorąc pod uwagę rocznik i stan pojazdu.

Skontaktuj się

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK