Skup ciągników rolniczych Claas


Szukasz kupca na nowy, używany lub uszkodzony ciągnik marki Claas?

Nasz skup ciągników rolniczych, traktorów i innych maszyn Claas to idealny klient. Kupimy każdy ciągnik rolniczy Claas, bez względu na jego stan techniczny i dobrze zapłacimy. Oferujemy dojazd do klienta i błyskawicznie finalizujemy każdą transakcję.

ZADZWOŃ TERAZ

skup maszyn rolniczych

Nie lubisz czekać długo na płatność za ciągnik?

Dobrze trafiłeś, bo my skupujemy ciągniki Claas za gotówkę. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny oraz płacimy na miejscu gotówką. Sprzedaj swój ciągnik rolniczy Claas właśnie nam, a płatność za Twój ciągnik możesz zainkasować nawet w ciągu 24 godzin od wykonania do nas telefonu lub wypełnienia formularza.

Jakie modele ciągników rolniczych Claas skupujemy?

Na rynku jest obecnie aż 50 modeli ciągników Claas. Jeżeli masz do sprzedania którykolwiek z nich, my go chętnie kupimy.

Jakie roczniki traktorów Claas kupi nasz skup ciągników rolniczych?

Ciągniki rolnicze Claas są na rynku od 15 lat. Chętnie kupimy każdy z ciągników tej marki, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany, bez względu na jego stan techniczny. Innymi słowy, skupujemy wszystkie roczniki – ciągniki prawie nowe i w stanie idealnym, jak również te uszkodzone oraz wymagające naprawy.

Skup ciągników rolniczych Claas – miasta i województwa, w których działamy

Skup ciągników rolniczych i maszyn budowlanych Nata-Auto działa w całej Polsce. Przyjeżdżamy w każde wskazane przez klientów miejsce w Polsce. Naszym obszarem działania są więc województwa: małopolskie, śląskie, podkarpackie, dolnośląskie, lubuskie, łódzkie, wielkopolskie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie oraz zachodniopomorskie, opolskie czy świętokrzyskie. Bez względu na to, czy Twoje miasto to Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Lublin – wszędzie dojeżdżamy w ciągu 24 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia.

Jak sprzedać ciągnik rolniczy Claas?

1. Zadzwoń lub wypełnij formularz
2. Podaj czas i miejsce, kiedy możemy obejrzeć maszynę.
3. Spotkaj się z nami i zainkasuj gotówkę.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK