Skup koparek – województwo dolnośląskie

Skup – czyli sposób na szybką sprzedaż sprzętu budowlanego

Właścicieli maszyn budowlanych można podzielić na dwie grupy. Firmy, które kupują tylko nowe maszyny, a kiedy zaczynają one ulegać usterkom – sprzedają je. Osoby lub firmy, które chętnie kupują sprzęt budowlany na rynku wtórnym, a następnie konserwują i naprawiają go tak długo, jak tylko nadaje się do użytku.

Niezależnie od przyjętego podejścia wszyscy właściciele koparek od czasu do czasu stają w obliczu konieczności wymiany swojego taboru. Pojawia się wtedy pytanie: komu najlepiej sprzedać używaną koparkę kołową lub gąsienicową?

Jak sprzedać używaną koparkę?

Jaki jest najlepszy sposób na sprzedaż używanej koparki? Jak to często bywa odpowiedź brzmi: to zależy. Poniżej wymieniam 3 czynniki, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze sposobu sprzedaży maszyn budowlanych.

Czas.
Na pewno najszybciej sprzedasz używany sprzęt budowlany skupowi maszyn budowlanych. Przedstawiciel skupu maszyn może być u Ciebie nawet w ciągu 24 godzin od wykonania telefonu. Poszukiwanie kupujących wśród właścicieli innych firm zabiera więcej czasu i wymaga większego zaangażowania czasowego.

Stan techniczny pojazdu.
Jeżeli sprzedajesz używaną, ale sprawną jeszcze minikoparkę czy koparkę możesz spróbować poszukać kupujących wśród właścicieli firm czy osób prywatnych. Z drugiej strony, jeżeli Twój sprzęt jest już bardzo zużyty, albo wręcz nadaje się na złom skup maszyn będzie znacznie lepszym rozwiązaniem.

Cena.
Skupy maszyn budowlanych oferują bezpłatną wycenę, gotówkową płatność i rynkową cenę. Rynkową czyli zbliżoną do tej, po jakiej sprzedałbyś sprzęt firmom budowlanym lub osobom prywatnym.

SKONTAKTUJ SIĘ

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK