Jaki nowy ciągnik rolniczy do 100 KM - co z poprzednim?

Dla każdego gospodarstwa rolnego ważny jest wybór ciągnika, którego niezawodność, ale także moc i spalanie pozwolą na efektywną pracę. Segment pojazdów 100 KM jest jednym z najpopularniejszych w Polsce. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, takich jak: New Holland, John Deere, Ursus, Zetor i wiele innych. Jeżeli dokonałeś zakupu nowego sprzętu i zastanawiasz się, co zrobić z poprzednim, mamy skuteczne rozwiązanie! Nata-Auto prowadzi skup ciągników rolniczych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego itd. Nie dokonujemy selekcji pojazdów. Interesują nas modele z drobnymi uszkodzeniami, skorodowaną powierzchnią czy zarysowaniami – kupujemy je wszystkie.


Skup ciągników rolniczych do 100 KM w Nata-Auto

Najchętniej kupowane ciągniki rolnicze do 100 km w Polsce to Mtz pronar. Ciągniki te znalazły wielu nabywców w całym kraju ze względów czysto finansowych gdyż są one jednymi z tańszych traktorów. Oprucz ceny maszyny te cechują się dużą żywotnością, prostotą wykonania bowiem praktycznie każdy rolnik potrafi sam naprawić usterki nawet na polu bez wzywania serwisów, podłączania komputerów itp. Z minusów to niezbyt wyciszona kabina, wiele wycieków oleju hydraulicznego nawet przy nie wysokich przebiegach oraz nie zsynchronizowana skrzynia biegów. Ciągnik prosty w obsłudze i mało awaryjny, przydaje sie w każdym gospodarstwie do lżejszych prac polowych oraz często wykorzystywany do pracy w lesie głównie jako transporter dłużyc.


Skupujemy ciągniki zarówno nowe, jak i przez wiele lat eksploatowane. Pojazdy mogą wymagać drobnych napraw mechanicznych lub korekt estetycznych. Płacimy gotówką do 80 000 zł. Zapewniamy dojazd do klienta w każde miejsce w województwie mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim itd. Gwarantujemy pełną mobilność! Chętnie kupujemy ciągniki rolnicze do 100 KM takich marek, jak: New Holland, John Deere, Ursus, Deutz-Fahr, Case, Claas, Fendt, JCB czy Zetor. To doskonała okazja, aby pozbyć się nieużywanego, uszkodzonego lub niekompletnego sprzętu. Z oferty Nata-Auto korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy zlokalizowane w niemal każdym zakątku Polski. Chcesz oszczędzić czas i pieniądze? Skontaktuj się z nami już dziś!


Czy skup ciągników rolniczych do 100 KM jest dla Ciebie?

Chcesz unowocześnić flotę swoich maszyn rolniczych, więc podjąłeś decyzję o zakupie nowego sprzętu. Co jednak zrobić ze starym ciągnikiem, który tylko zajmuje miejsce? Doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystać z oferty Nata-Auto! Prowadzimy także skup kombajnów zbożowych, pras, sieczkarni kukurydzy i innych nieużywanych urządzeń. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego itd. Zapewniamy szybki dojazd do klienta oraz zapłatę w gotówce. Nie martw się, jeśli Twój ciągnik ma drobne defekty i usterki. Znamy się na nich, jak mało kto, dlatego nasi mechanicy dokonają niezbędnych napraw i poprawek kosmetycznych. Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz kontaktowy