Jaki nowy ciągnik rolniczy i gdzie szybko sprzedać nieużywany? 

Stary i nieużywany ciągnik niepotrzebnie zastępuje miejsce? Nie wiesz, jak szybko pozbyć się uszkodzonych urządzeń i jeszcze na tym zarobić? Nata-Auto prowadzi skup maszyn rolniczych w województwie mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim i wielu innych. Wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Interesują nas modele każdej marki oraz roczniki 1980 i młodsze. Sprzęt nie musi znajdować się w idealnym stanie technicznym. Nasi fachowcy dokonają niezbędnych napraw.


Skup maszyn rolniczych, ciągników i kombajnów za gotówkę

Skupujemy ciągniki z całej Polski, docierając do klienta w ciągu 24 godzin. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy - do 120 000 zł płacimy gotówką. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz sprzedać nieużywane maszyny rolnicze o mocy w przedziale od 20 do 300 KM, a w tym pługi, kombajny, traktory. Jak najszybciej sfinalizujemy transakcję - bez zbędnych negocjacji. Transport ciągnika również zostaw nam! Dysponujemy własną flotą specjalistycznych pojazdów.


Nata-Auto prowadzi skup maszyn rolniczych na terenie województwa mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i innych. Interesują nas zarówno stare, jak nowe modele – w dobrym stanie technicznym, uszkodzone, niesprawne, poleasingowe, a nawet zabytkowe. Zależy nam na takich markach, jak: John Deere, Massey Ferguson, URSUS, Claas, Deutz-Fahr, Mitsubischi oraz Renault. Masz pewność, że zaproponujemy Ci korzystną cenę.


Nata-Auto – skup ciągników w województwie mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego oferujemy gotówkę do ręki oraz szybką finalizację transakcji. Przetransportujemy zakupiony ciągnik, a nasi mechanicy naprawią wszelkie usterki lub dokonają niezbędnych korekt wizualnych. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na modernizację swojego gospodarstwa lub nowe wyposażenie. Działamy na terenie całej Polski, a w tym w województwie mazowieckim, kujawsko-pomorskim, łódzkim, dolnośląskim, wielkopolskim itd. Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij krótki formularz kontaktowy