Skup maszyn budowlanych Województwo wielkopolskie- Poznań

Skup maszyn budowlanych Województwo wielkopolskie- Poznań

Skup maszyn budowlanychSprzedaj nam koparkę, minikoparkę lub inną maszynę budowlaną

Witamy Serdecznie na naszej stronie poświęconej maszyną budowlanym. Skup maszyn budowlanych Wielkopolskie - Poznań jak szybko i skutecznie sprzedać maszynę budowlaną w ciągu 2 dni. Co zrobić, żeby sprzedać sprawny lub zepsuty sprzęt budowlany, który nie nadaje się już do pracy na budowie? Jak znaleźć kupca na maszynę budowlaną w województwie wielkopolskim? Wystarczy zadzwonić Firmy Nata-Auto w godzinach od 07:00 do 22:00 od poniedziałku do niedzieli lub wypełnić formularz kontaktowy

Zadzwoń teraz

 

Dlaczego nasza Firma zaoferuje lepsze warunki niż osoba prywatna?

Ponieważ prowadzimy skup maszyn budowlanych od lat i wiemy jak ważna jest natychmiastowa wycena i dojazd, a przy tym płacimy najwięcej na rynku. Kupujemy: koparki i minikoparki a także koparko-ładowarki. W przeciwieństwie do firm budowlanych lub osób prywatnych, które zawsze chcą kupić w pełni sprawne maszyny budowlane w jak najlepszym stanie oraz gotowe do pracy, my kupimy również uszkodzone mechanicznie czy do naprawy wizualnej także niesprawną, uszkodzoną, skorodowaną, niekompletną i bardzo zużytą. Nie musisz odnawiać sprzętu budowlanego do sprzedaży - My zrobimy to za Ciebie ! Wykonamy serwis przed sprzedażowy oraz usuniemy wszelkie usterki, a Ty będziesz mógł spać spokojnie.

W czym pomoże Ci skup maszyn budowlanych?

Z naszą pomocą sfinalizujesz sprzedaż maszyny budowlanej bez zamieszczania ogłoszeń i bez konieczności transportu maszyny do kupującego.

Skup maszyn budowlanych Nata-Auto przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce, nawet w ciągu 24 godzin od otrzymania Twojego zgłoszenia, zaproponuje atrakcyjną cenę, a następnie zapłaci gotówką i przetransportuje maszynę w odpowiednie miejsce.

Skupujemy wszystkie rodzaje maszyn budowlanych – od 1t do 12 t, w tym: ładowarki teleskopowe, koparki kołowe i koparki gąsienicowe, minikoparki, samochody ciężarowe oraz wywrotki.

Kupimy maszyny budowlane następujących producentów: JCB, Manitou, Fastrac, Bobcat, Fermec, Terex, Kubota, New Holland, Fiat Hitachi, Liebherr, Cat, Waryński, Caterpillar, Volvo, Yanmar, Case, Komatsu, Neuson, Mecalac, JCB 3cx, JCB 4cx, JCB 2cx, Atlas.

Skup materiałów budowlanych – obszar działania

Działamy w całej Polsce, także w Województwie Wielkopolskim - Poznań, Kalisz, Konin, Piła to miejscowości, w których chętnie kupimy dowolny sprzęt budowlany.

3 kroki do sprzedaży maszyny budowlanej!

1. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.
2. W umówionym terminie i zaproponowanym przez Ciebie miejscu spotkaj się z nami i pokaż nam maszynę budowlaną.
3. Sprzedaj nam sprzęt budowlany za gotówkę.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK