Skup starych maszyn rolniczych

Jako jedyni na rynku działamy kompleksowo

Oprócz handlem nowymi maszynami, firma Nata-Auto prowadzi również skup starych maszyn rolniczych – tak, aby zapewnić 100% zadowolenia wszystkim klientom. Kupujemy ciągniki marki Ursus c-360 oraz c-330. Nieważne, czy to Zetor k-25 czy 1224, z napędem lub bez - kupimy wszystkie! Z silnikami dwu- lub trzycylindrowymi, cztero- czy sześciocylindrowymi - dla nas to nieważne. Sprawne, ładne oraz te do odnowienia czy naprawy. Kupimy przyczepy rolnicze - głównie wywrotki, pługi 3, 4 lub 5 skibowe i większe. Kosiarki bębnowe i dyskowe.

Stare maszyny rolnicze to dziś przede wszystkim zabytki, których jest bardzo dużo w każdym gospodarstwie. Często rolnikom trudno jest się pozbyć starego sprzętu, na którym pracowali wiele lat. Służył w ich gospodarstwach bezawaryjnie, a jest on już zapomniany i często sfatygowany oraz zardzewiały. Stoi więc w stodołach, lub gorzej, niszczeje pod płotem. Od tego jesteśmy my! Odkupimy starsze, jak i nowsze maszyny rolnicze i je odrestaurujemy. A tak odrestaurowane sprzęty cieszą oko szczególnie starszego pokolenia rolników, które dobrze pamięta czasy konia, wozu i pierwszych traktorów.

 

Ciągniki Ursus c-360 czy 914 to w naszym skupie chleb powszedni.


Ciągniki te są bowiem są praktycznie w każdym gospodarstwie – zarówno w większym, jak i mniejszym. Tak zwane sześćdziesiątki były produkowane w latach 1976-1994. Jego poprzednikami były c-355 na tzw. miękkiej osi oraz c4011, które również można sprzedać na naszym skupie. Były to średnie ciągniki, które cieszyły się bardzo niskim spalaniem, a przede wszystkim bezawaryjnym użytkowaniem przez bardzo długi czas. Do dziś pracują nieprzerwanie przez 30 a nawet 40 lat. Ogólnie dostępne i niedrogie części sprawiają z kolei, że są tanie w utrzymaniu. Jeszcze kilkanaście lat temu maszyny te były obiektem pożądania każdego rolnika. Dziś sporo ilość rolników odstawiła te sprzęty na boczny tor i często stoją nieużytkowane i niszczeją.

skup maszyn rolniczych


Jako jedyni na rynku działamy kompleksowo

Nieważne, czy mieszkasz w województwie mazowieckim, czy jesteś z wielkopolski, a nawet z województwa dolnośląskiego. Dojedziemy i odbierzemy Twój sprzęt własnym transportem. Nasz obszar działania to warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie oraz wszystkie inne województwa. Jednym słowem jesteśmy w stanie dotrzeć w każde miejsce w Polsce. Podlaskie czy Lubuskie - bez znaczenia.

Mamy setki zadowolonych klientów i kilkanaście sprzętów kupowanych tygodniowo. U nas nie tylko sprzedasz swoje starsze maszyny – bowiem możliwa jest także zamiana ich na nowszy sprzęt, lub pozostawienie ich w rozliczeniu. Oprócz starych maszyn prowadzimy również skup starych motocykli, typu WSK 125, 175 i pozostałych motorowerów oraz motocykli z lat 1940-1990 r.

Nasz transport jeździ od poniedziałku do niedzieli. Zadzwoń szybka i fachowa wycena – znamy się na rzeczy!

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK