Skup zbóż pszenicy kukurydzy Malbork

Skup zbóż pszenicy kukurydzy Malbork

Zboże to grupa roślin wiechlinowatych, których owoce, o wysokiej zawartości skrobi, są kluczowe w polskim rolnictwie. Pszenica, jęczmień czy żyto są ważnymi surowcami dla przemysłu spożywczego, a także są głównym składnikiem pasz dla wszystkich ważnych gatunków zwierząt gospodarskich. Skup pszenicy Malbork skupuje suchą i mokrą kukurydzę oraz pszenicę paszową i konsumpcyjną. Nasz skup zboża zaprasza do siebie wszystkich rolników i innych producentów rolnych. Skup zbóż w Malborku zapewnia dobrą komunikację i bardzo atrakcyjne oferty dla rolnika. Nasi pracownicy obiektywnie przedstawiają ofertę zakupu produktów rolnych oraz odpowiadają na wszystkie pytania. Decydując się na nasz skup płodów rolnych, zyskujesz możliwość sprzedaży swoich plonów po najlepszej cenie, dzięki czemu Twoja produkcja rolna stanie się dużo bardziej opłacalna.

 

skup zbóż pszenicy kukurydzyZgodnie z przyjętą polityką jakości, dużą wagę przywiązujemy do jakości skupowanych przez nas surowców oraz zadowolenia rolnika, który sprzedaje nam swoje plony, kukurydzę. Skupując zboże, ustalamy parametry jakościowe. Dążymy do tego, aby zakup Malborskiego zboża od lokalnych producentów był pierwszym krokiem w kierunku zintegrowanego łańcucha produkcyjnego, w którym każdy etap ma znaczący wpływ na jakość końcowego produktu.

 

Skupiamy się głównie na efektywnej współpracy z rolnikami i innymi producentami rolnymi. Zapewniamy ciągły skup kukurydzy w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach, które zadowolą każdego rolnika i poprawią sytuację ekonomiczną gospodarstwa. Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Po pierwsze, jesteśmy rzetelni i gwarantujemy terminową płatność, a nasze oferty są bardzo korzystne dla sprzedającego. Ponadto w okresie żniw dbamy o wygodną i sprawną obsługę rolnika, którą realizujemy całym sercem i z pełnym zaangażowaniem. Nie masz jak dostarczyć do nas swoich zbóż? Bez obaw! Wychodzimy z ofertą z odbiorem i przewiezieniem ich naszym transportem z miejscowości Malbork. Wybór naszego skupu wiąże się z zadowoleniem jednakowo z całej obsługi i z wynagrodzenia pieniężnego.

 

Czarna Góra 1/2, Pasłęk,
warmińsko-mazurskie 14-400
NIP: 5783123134

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

OK